Mahalle Esnafı Ltd.Şti.
34149 Bakırköy / İSTANBUL
Hafta İçi : 10:00-16:00
0 (850) 500 50 50
Bize Yazın
[email protected]

MEPBulut ile Ana Sayfanı Özelleştir

MEPBulut e-ticaret paket kullanıcıları web sayfalarının ana sayfasını kolaylıkla düzenleyebilirler.

Ana Sayfa Düzenleyici ile ;

 • Ana Sayfanızda birden fazla vitrin ekleyebilirsiniz.
 • Eklemiş olduğunuz bu vitrinlerin görüntülenme şekillerini rastgele veya seçimli ürün olarak kullanabilirsiniz.
 • Birden Fazla vitrin aralıklarına reklam banner ekleyebilirsiniz.
 • Aynı ana sayfada 4 farklı Vitrin tipi seçebilirsiniz.
 • Ana sayfa üst başlıklarını tamamen değiştirebilir yeni ekleyebilirsiniz.
 • Sol kategori menüsünde dilerseniz kategorilerin sıralamasını değiştirebilir veya daha az gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Tabiki dilerseniz yeni link de ekleme şansına sahipsiniz.
 • Ana sayfa manşet reklam alanına yeni reklamlar ekleyebilir, düzenleme yapabilirsiniz.
 • Alt manşet alanın dilerseniz kullanıcıya kargo, ödeme gibi öncelikli bilgiler verebilir veya öne çıkartmak istediğiniz alt kategoriler ile besleyebilirsiniz.
 • Markalar ekleyebilir veya gizleyebilirsiniz.

Kendi sektörünüzün dinamiklerine göre dizayn ettiğiniz ana sayfanız kullanıcıların aradığı ürünleri kolaylıkla bulmasını sağlayacaktır. Ayrıca sürekli aynı ana sayfa kalıbından da kurtulmuş olacaksınız. Satmış olduğunuz ürünlerin özel günlerinde bambaşka ana sayfalar ile kullanıcılarınızın dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

Adım Adım Özelleştirme

 

1 – Üst Başlık

Ana Sayfa, Hakkımızda gibi üst başlıklar ekleyebilir, yerini değiştirebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Ayrıca harici link veya site için linkler kullanabilirsiniz.

2 – Ana Banner

Birden fazla banner ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz görsellerin üzerine başlık, alt başlık, link, ekleyebilir eklemiş olduğunuz metinlerin renklerini seçebilirsiniz. Ayrıca reklamlarınız için bitiş tarihi belirleyebilirsiniz.

3 – Sol Ana Kategoriler

Ürünlerinizin bağlı olduğu ana kategoriler sayfanın üst sol köşesinde yer almaktadır. Ana sayfanızda bu kategori listesinin nasıl görüntüleneceğine siz karar verebilirsiniz. Yeni kategori veya link ekleyebilir, kategori sıralamasını değiştirebilir, düzenleyebilir veya alt sıralara gönderebilirsiniz.

Bu özelliğimiz sayesinde en çok öne çıkartmak istediğiniz kategolerinizi üst sıralara alarak kullanıcının dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

4 – Orta Manşet Reklam Alanları


Bu dinamik alanda dilerseniz e-ticaret siteniz ile ilgili öne çıkan ödeme, sevkiyat ve taksit gibi avantajları yayınlayabilirsiniz. Ayrıca kampanya ürünleri veya öne çıkartmak istediğiniz alt kategorilerin reklamını yapmanıza da olanak sağlar. Eklemiş olduğunuz reklamlara başlık, alt başlık ve link ekleyebilirsiniz.

Bu özelliğimiz ile müşterinizin size olan güvenini tazeleyebilir, aradığı fırsatlara kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

5 – Vitrinler
Ana sayfanıza dilediğiniz kadar vitrin ekleyebilir her birini ayrı ayrı tasarlayabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz bu vitrinlere dilediğiniz çarpıcı başlığı girebilir başlık rengini belirleyebilirsiniz.

 • Vitrin için sadece seçtiğiniz kategori ve onun alt kategorilerinin ürünleri için kullanabilirsiniz.
 • Eklemiş olduğunuz bu vitrinlerde dilerseniz rastgele ürün görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri sizde seçebilirsiniz.
 • Dilerseniz bir marka da seçebilir o markanın ürünlerinin vitrinde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Vitrin Tipleri ; Reklamsız Vitrin, Solda Reklamlı Vitrin, Çift Reklamlı Vitrin ( Solda ve Yukarıda ) , Kategorili Üst Reklamlı Vitrin olmak üzere 4 ayrı tasarım vitrin temasından oluşmaktadır.

a – Reklamsız Vitrin


     b – Solda Reklamlı Vitrin

c – Çift Reklamlı Vitrin ( Solda ve Yukarıda )

d – Kategorili Üst Reklamlı Vitrin

6 – Banner ( Reklam ) Alanları
Her bir vitrin aralığına dilerseniz reklam görselleri ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz bu görsellere başlık, alt başlık ekleyebilir metin renklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

7 – Markalar
Sayfanın en altında hizmet vermiş olduğunuz markaları yayınlayabilir veya dilediğiniz zaman gizleyebilirsiniz.

E-ticaret sitelerinde başlıca sorun olan öne çıkarılamayan ürünler,kategoriler ve reklamların daha kolay yönetilebilmesini sağlamaya çalıştık. Hazırlamış olduğumuz bu ana sayfa düzenleyici ile firmaların kendi hikayelerinin e-ticaret sayfalarına da yansıtmasını amaçlamaktayız.

 

Halen bir MEPBulut üyeliğiniz yok ise 20 Gün Ücretsiz Hemen Üye Olabilirsiniz => https://go.MEPBulut.com

 


Bir cevap yazın