Mahalle Esnafı Ltd.Şti.
34149 Bakırköy / İSTANBUL
Hafta İçi : 10:00-16:00
0 (850) 500 50 50
Bize Yazın
[email protected]

İŞ te Kobi – Mahalle Esnafı Perakende Programından dönüşüme devam

 

Haberin İçeriği :

 

Kolay kullanımlı ön muhasebe programı olan MEPBulut ile stok, cari, fatura gibi genel kayıtlar tutulabiliyor.

Yaklaşık 2 yıl önce piyasaya çıkan ve o tarihten bu yana ücretsiz olarak yayınlanan Mahalle Esnafı Perakende Programı (MEP), dijital dönüşüme devam ediyor.

Son olarak, 2 yıl gibi kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşan programın bulut tabanlı MEPBulut adı verilen yeni versiyonu yayınlandı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, yalnızca internete bağlı olan ve bilgisayar, tablet, mobil telefon gibi tüm akıllı cihazlardan kullanılabilen ticari kayıtların tutulabildiği kolay kullanımlı ön muhasebe programı olan MEPBulut ile stok, cari, fatura gibi genel kayıtlar tutulabiliyor. Bu arada programın en küçük standart paketi 15 TL ücret karşılığında temin edilebiliyor. MEPBulut projesinin kurucusu Demir Ali Toktaş, firmalar açısından bulut tabanlı yazılımları kullanmanın her zaman daha ekonomik olduğunu belirterek, yakın zamanda sisteme e-ticaret entegrasyonlarının da ekleneceğini dile getirdi.

http://www.istekobi.com.tr/kobi-bilgi-merkezi/haberler/mahalle-esnafi-perakende-programi-ndan-donusume-devam-h37032.aspx


Bir cevap yazın