Mahalle Esnafı Ltd.Şti.
34149 Bakırköy / İSTANBUL
Hafta İçi : 10:00-16:00
0 (850) 500 50 50
Bize Yazın
[email protected]

MEPBulut ile Mahalle Esnafı Pazar Yerinde İşyeriniz hazır.

Şimdi Keyfini Yaşama Zamanı..
MEPBulut yazılımı mahalleesnafi.com pazar yeri ile birleşti.

Artık satış yaptığınız alanı genişletip, müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşterinin dükkanınıza kadar gelmesini beklemeden, e-postanıza gelecek siparişlerle iş yerinizin kazancını arttırabilirsiniz. Bu servis paketi ücretsiz olarak tüm kullanıcılarımıza açılmıştır.

MEPBulut kullanıcıları sol menüdeki mahalle esnafı menüsünü kullanarak hemen başlayabilirler.

Kısa kısa özellikleri

  • Ürünlerin fiyatları ve diğer tüm özellikleri ticari yazılımda değiştiği anda online olarak mahalleesnafi.com ‘da değişmiş olur. Tekrar tekrar işlem gerektirmez.
  • Ödeme şekilleri kapıda nakit veya kredi kartı ile belirlenebilir.
  • Bu sayede kullanıcı tarafında herhangi bir güvensizliğe yok açmaz.
  • Ürün resimlerinde sistemde var olan ürün arşivi kullanılabilir.
  • Gelen siparişler, sipariş modülü ile adım adım takip edilebilir. Onay, bekleyen, sevkiyat, teslim aşamalarında raporlar alınabilir.
  • Stok bakiyeleri MEPBulut ticari yazılım ile entegredir, olmayan ürünlerin satışı gerçekleşmez.

Mahalle Esnafı Nedir ?
Aynı semtte yaşayanları esnaf ile buluşturan e-ticaret platformudur.

Mahalle Esnafı Sizin İçin Neler Yapıyor ?
Yaşadığınız mahallede satış yapan esnafın tüm ürünleri artık kapınıza kadar geliyor, üstelik kredi kartı bilginizi istemeden. Siparişinizi verdikten sonra ürününüzü teslim alıp, nakit, kredi kartı veya ticket ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Ürünleri teslim alacağınız zaman aralığını belirleme şansınız da var. Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil, sistemimiz üzerinden ürün fiyatlarını kıyaslayabilir, servis süreleri – ödeme şekilleri ve hizmet kalitesine göre siparişinizi şekillendirip, zaman harcamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Haydi hemen; hızlı, sorgulanabilir, samimi alışverişin keyfini yaşamaya başlayın.

Neden Mahalle Esnafı Olmalıyım?
Gelişen e-ticaret pazarında yeriniz hazır.
Satış yaptığınız alanı dilerseniz genişletip, müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Artık müşterinin ayağınıza kadar gelmesini beklemeyip, e-postanıza gelecek siparişlerle iş yerinizin kazancını arttırmanın keyfini yaşama zamanı.

Kullanıcı dostu sistemimize ücret ödemeden üye olun, başlangıç paketi olarak size sunduğumuz 100 TL ödülü cebinize koyun. Ürünlerinizi kolayca ekledikten sonra, sipariş takibini hızlı bir şekilde yönetebilir, stoklarınızı zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Mahalle Esnafı Sistemi Üzerinden Nasıl Satış Yapabilirim ?
Mahalle Esnafı sistemimizden satış yapabilmeniz için öncelikle kurumsal bir kimliğiniz olmalıdır. Vergi Dairesine kaydı olan her işletme mahalle esnafı olabilir.

Sistemimize giriş yapabilmek için öncelikle “ Esnaf Üye Bilgileri ” ni eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında servis vermek istediğiniz mahalle / mahalleleri seçerek (dilerseniz servis ücreti ve/veya minimum servis tutarını da belirtebilirsiniz) işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Mahalle esnafı; satış yaptığı üyelerinden ödemeleri kapıda tahsil eder. Ödeme koşulları konusunda; nakit, kredi kartı, ticket veya alternatif ödeme seçenekleri belirleyebilir.

Giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra satış yapabilmek için ürünlerinizi eklemeniz veya önceden eklenmiş ürünlerin fiyatlarını – stok durumlarını güncellemeniz yeterlidir. Üstelik ürünlerinize ait fotoğraf ve not ekleyebilirsiniz.

Artık Mahalle Esnafı olarak satış yapmaya hazırsınız.

Tek yapmanız gereken, gelen siparişlerinizi e-posta adresinden veya size özel yönetim panelinden kontrol etmek.

Biz nasıl kazanıyoruz ? Kazan Kazan modeli.
Mahalleesnafi.com üye iş yerlerinden üyelik bedeli talep etmez.

Mahalleesnafi.com gelir modeli, yapılacak olan alışverişler üzerinden komisyon almak üzere şekillendirilmiştir. Komisyon Oranı sabit %3 olarak belirlenmiştir.

Komisyon Ödemeleri Nasıl Tahsil Edilmektedir.
Üye işyerleri ilk üye olduklarında 100 TL ödül kazanırlar.

Üye iş yerleri üyelik aşamalarında sisteme ödeyecekleri komisyon oranını kendileri belirleyebilirler. Belirlemiş oldukları komisyon oranı yapılan alışveriş tutarları üzerinden hesaplanıp ödül kredilerinden düşmektedir.

Örneğin; Üye iş yerine ait 100 TL lik bir alışveriş yapıldığını varsayalım. Yapılan bu 100 TL lik alışverişin %3 ‘lük komisyon oranı karşılığı olan 3 TL, size komisyon işlemi olarak faturası kesilerek tahsil edilir.

“Eğer sistemde kalmak ve ürünlerinizin satışlarını devam ettirmek isterseniz” yönetim panelinizden ödemelerim sekmesini takip ederek. Minimum 20 TL lik kredi satın almalısınız. Tüm ödeme ve kalan kredi işlemlerinizi bu menüden takip edebilirsiniz.

Mahalle Esnafı Üye İş Yeri Nasıl Olunur?
Bulunduğunuz mahalle veya servis verebileceğiniz yakın semtlere satış yapmak mı istiyorsunuz?

Mahalleesnafi.com da bu çok kolay. Sistemimize hemen üye olun, “ Esnaf Üye Bilgileri ” ni eksiksiz doldurun, satışını yapacağınız ürünleri ekleyin, tüm ürünleriniz şimdi satışa hazır.

Bundan sonra tek yapmanız gereken, e-posta kutunuzu kontrol etmek. Mahalle Esnafının daima yanındayız. Yeni üyelerimize başlangıç paketi olarak 100 TL ödül veriyoruz.